9.1 C
Bielsko-Biała
środa, 28 września, 2022

O mnie

Witaj 🙂

Jestem zwykłą (a może nie zwykłą) młodą (jeszcze;)) kobietą. Niepoprawną optymistką, choć staram się realnie patrzeć na wiele rzeczy, mniej ważne traktuję z przymrużeniem oka 😉 Od małego zastanawiało mnie wiele spraw, rozważałam dlaczego dzieje się tak, a nie inaczej, dlaczego ktoś postępuje tak, a nie inaczej. Może byłam zbyt poważna, jak na swój wiek i zamiast beztrosko się bawić, przejmowałam się rzeczami, o których inne dzieci może nie miały pojęcia albo je to nie zajmowało.

Do dziś tak mi zostało, choć w innej formie 😉 Zlokalizowała, jeśli tak to można nazwać, w swoim sercu takiego małego „ludka”, który aż się rwie kiedy słyszy o nowych miejscach, nowych ludziach, kulturach, jedzeniu i wszelkiego rodzaju innych nowościach. Korci go, by wszystkim rzucić i ruszyć na spotkanie przygodzie, jak świat długi i szeroki, a ziemia okrągła. Kiedy ma ku temu okazję, wyrusza w nieznane (mniej lub bardziej), chłonie wszystko co go otacza, próbuje zrozumieć to co się dzieje i dlaczego tak jest (chociaż nie zawsze się to udaje ). Jeśli nie może czegoś zrozumieć, drąży tak długo, aż znajdzie teorię, która go zadowala. Kiedy i to nie pomoże, zostawia sprawę taką jaką jest i po prostu się z nią oswaja. Jest bardzo wrażliwy na otoczenie, ale również świadom, że „jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził”. Dlatego czasem ma w nosie, co mówią inni, bo i tak zrobi po swojemu.

Taki to ludek rusza każdego dnia na spotkanie ze światem, bo przecież życie jest największą i najwartościowszą przygodą, jaką mamy szansę przeżyć 😀

Spełniam marzenia, Vinales, Kuba